top of page
SkinRex Cavi-Lipo
Złoty standard w nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Kawitacja Nowej Genernacji.

CAVI-LIPO to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń do redukcji tkanki tłuszczowej –
urządzenie do odchudzania nr 1 w krajach takich jak Japonia, Dania czy Szwecja!

CaviLipo to kawitacja ultradźwiękowa najnowszej generacji. Innowacyjna technologia, dzięki której osiągnięto najwyższy dotychczas poziom skuteczności i bezpieczeństwa. Dodatkowo szeroki zakres możliwych do wykonania zabiegów i wyjątkowy
komfort sprawia, że Cavi-Lipo jest lubiane i doceniane przez konsumentów i profesjonalistów.

Wskazania:

 

  • Miejscowe otłuszczenia

  • Redukcja cellulitu

  • Wygładzenie skóry

  • Korekta owalu twarzy

  • Redukcja „drugiego podbródka”

KAWITACJA ULTRADŹWIEKOWA

INTERFERENCJA

OGNISKOWANIE

WYCISZENIE

  • Zmniejszenie obwodu

  • Wyrównanie po liposukcji

  • Wspomaganie odchudzania

Kawitacja ultradźwiękowa
Nowej Generacji

Pod tym hasłem kryje się zaawansowana innowacyjna technologia opracowana przez inżynierów firmy SkinRex.

Działanie kawitacji ultradźwiękowej w Cavi-Lipo jest znacznie inne niż w konkurencyjnych sprzętach. Do podstawowych różnić należy:

 

  • Ogniskowanie ultradźwięków, co sprawia że fale docierają bezpośrednio do komórek tłuszczowych pozostawiając warstwę naskórka bez ingerencji. Redukuje to do minimum ryzyko poparzeń naskórka. Dodatkowo zabiegi są znacznie bardziej bezpieczne i komfortowe, ponieważ nie trzeba wykonywać problematycznego separowania fałdu tłuszczu.

  • Interferencja fal ultradźwiękowych - inaczej nakładanie się fal. W Cavi-Lipo DEX działamy dużą ilością fal ultradźwiękowych, które się na siebie nakładają. W urządzeniach starszego typu jest to tylko jedna fala. Takie rozwiązanie znacząco zwiększa skuteczność zabiegów bez podnoszenia mocy wyjściowej.

Rys.1 Na ilustracji widzimy kierunek emisji fal ultradźwiękowych w Cavi-Lipo w porównianiu do innych sprzętów.

Rys.2 Proces rozpadu komórki tłuszczowej w 3 krokach

2 innowacyjne głowice zabiegowe
Głowica silikonowa CELLU
Głowica tytanowa LIPO
Największe zalety Cavi-Lipo

SKUTECZNOŚĆ

Zakłócenia tworzące się przez nieregularny kształt głowicy zabiegowej sprawiają, że zachodzi zjawisko interferencji (nakładania się) fali ultradźwiękowych. Dzięki wykorzystaniu tej unikalnej i opatentowanej technologii zjawisko kawitacji jest znacznie mocniejsze. Dodatkowo kształt powierzchni głowicy sprawia, że fale emitowane są pod określonym kątem zwiększając tym samym ilość energii dostarczonej do tkanki tłuszczowej.

BEZPIECZEŃSTWO

Użycie mniejszej mocy i wzmocnienie fali poprzez interferencję pozwala zagwarantować, że ryzyko skutków ubocznych zostaje zredukowane do minimum. Zabieg jest nieporównywalnie bezpieczniejszy niż zabiegi z wykorzystaniem konkurencyjnych urządzeń innych wiodących producentów. Oprócz tego doznania podczas zabiegu są znacznie bardziej komfortowe.

JAKOŚĆ

Cavi-Lipo zostało wyprodukowane w Korei Południowej z największą starannością i pieczołowitością. Powierzchnie którymi urządzenie styka się z ciałem zostały wykonane z niespotykanych w tego typu sprzęcie, ale najbardziej przyjaznych dla człowieka materiałów jak tytan i silikon.
Cavi-Lipo zostało wyprodukowane zgodnie z surowymi wymogami dla produkcji sprzętu medycznego ISO 13485 oraz posiada liczne certyfikacje potwierdzające najwyższą jakość sprzętu.

bottom of page