top of page
SkinRex OXYPO
Infuzja tlenowa i mezoterapia bezigłowa w tym samym czasie?
Z OXYPO to możliwe, a rezultaty przechodzą  oczekiwania.
SkinRex OXYPO to uniwersalna aparatura do pielęgnacji skóry. Jest to zintegrowana wielofunkcyjna platforma o szerokim zastosowaniu. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań zapewnia doskonałe rezultaty zabiegowe oraz najwyższy komfort dla pacjenta i terapeuty. Ulepszenie znanych technologii oraz ich połączenie zapewnia lepsze rezultaty niż w przypadku wykorzystania osobnych urządzeń.
Wskazania:

 

  • Rewitalizacja skóry

  • Poprawa kolorytu skóry

  • Redukcja cieni i obrzęków pod oczami

  • Redukcja przebarwień

TLEN HIPERBARYCZNY

LIFTING RF/LF

ELEKTROPORACJA

LED

  • Wprowadzanie składników aktywnych

  • Leczenie wypadania włosów

  • Terapia przeciwstarzeniowa

  • Leczenie trądziku

  • Lifting, poprawa napięcia i gęstości skóry

4 Głowice zabiegowe

Jedno urządzenie - wiele zastosowań, dzięki cztere głowicom zabiegowym. OXYPO łączy w sobie kilka zaawansowanych urządzeń działając w trakcie jednego zabiegu lub nawet w tym samym czasie, co znacząco wpływa na skuteczność terapii. Dodatkowo dla gabinetu to oszczędność miejsca oraz trafniejsza inwestycja niż zakup osobnych urządzeń.

Najważniejsze funkcje

OXYPO GAMMAGEN

To kreatywna innowacja stworzoną przez SKINREX umożliwiającą uwalnianie tlenu hiperbarycznego i Gammaporację (specjalny rodzaj mezoterapii bezigłowej) w tym samym czasie z tylko z jednej głowicy (Zgłoszenie patentowe). Dynamiczne otwarcie warstwy rogowej i komórkowej skóry, jak również szybkie przenikanie kosmetyków i składników aktywnych przez skórę za pomocą tlenu hiperbarycznego w głowicy OXYPO-GAMMGEN znacznie zwiększa wydajność i skuteczność zabiegów. Skóra zostaje „otwarta” przez Gammaporację następnie tlen hiperbaryczny pod ciśnieniem wtłacza produkt w głąb skóry.

OXYPO OXY-GUN

Tlen hiperbaryczny wytwarzany pod wysokim ciśnieniem sprawia, że składniki aktywne wnikają w głębsze warstwy skóry, przenikając przez jej warstwę ochronną lub błonę śluzową. Dzięki przedostaniu się przez funkcje ochronne skóry, OXYPO-OXYGUN sprawia, że aktywne składniki mogą dotrzeć do samego dna skóry zewnętrznej warstwy, przez co zwiększa się wytwarzanie kolagenu i elastyny, dodatkowo skóra pozbywa się bakterii powodujących trądzik lub różnego rodzaju podrażnień spowodowanych niedotleniem skóry lub bakteriami. Dostarczanie tlenu wysokiej czystości (około 95%), który jest wytwarzany z OXYPO, pozwala na zastosowanie zabiegów na całym ciele (w tym także na skórze głowy) Głowica została zaprojektowana w taki sposób aby łatwo można było dotrzeć do miejsc niedostępnych tradycyjnymi głowicami i urządzeniami (np. skóra głowy, boki twarzy, okolice oczu, powieki).

OXYPO GAMMA-GUN

Elektroporacja to nowoczesna metoda wspomagająca przenikanie makrocząsteczek z przestrzeni międzykomórkowej do wnętrza komórek. Technika ta wykorzystuje tworzenie kanałów w błonach komórkowych pod wpływem pola elektromagnetycznego. Krótkie impulsy elektryczne o wysokim napięciu powodują dezorganizację lipidów i powstanie nietrwałych przestrzeni w błonach komórkowych. Dobrze dobrane parametry zabiegu powodują, że jest to metoda bezpieczna o widocznych szybko efektach bez skutków ubocznych. Unikalny system OXYPO-Gammaporation jest elektroporacją nowej generacji, wygodniejszej w użyciu, bezpiecznej, może być stosowana praktycznie na całym ciele. Nie wymaga użycia elektrody biernej. Mezoterapia bezigłowa i kosmetyki lub składniki aktywne aplikowane są w tym samym czasie na skórę.

OXYPO LIFTING-GUN

Jest to głowica liftingująca, wykorzystuje prąd zmienny a efekt masażu pomaga w napięciu i ujędrnianiu skóry. Prąd niskiego natężenia nie tylko poprawia napięcie skóry, ale również pozytywnie wpływa na jej gęstość. Głowica posiada wbudowane światło LED o medycznej częstotliwości, która stymuluje skórę do aktywacji funkcji komórek skóry, poprawia ukrwienie, odmładza, łagodzi podrażnienia, rozświetla. Jest idealna na zakończenie zabiegu, przy czym znajduje zastosowanie na wielu partiach ciała.

bottom of page